Prezentacija Novartisovog BioCampa 2017 u Ljubljani za studente Farmaceutskog fakulteta

U ponedeljak, 20. 02. 2017. godine u amfiteatru A4, od 10-12h  Janko Ignjatović, Associate Scientist in Analytics (naš bivši student ) održaće prezentaciju  BioCamp-a 2017. Ova prezentacija ima za cilj da studentima Farmaceutskog fakulteta Univerziteta u Beogradu predstavi BioCamp 2017, koji se održava u Ljubljani od 21.- 23. maja 2017. godine, u organizaciji slovenačke farmaceutske kompanije Lek. Regionalni BioCamp 2017 predstavlja trodnevni forum, koji okuplja odabrane studente medicinskih i hemijskih nauka iz 11 zemalja (Nemačka, Austrija, Italija, Rusija, Poljska, Slovenija, Srbija, Hrvatska, Makedonija, Austrija, Bosna i Hercegovina) sa ekspertima i menadžerima u oblasti farmacije i medicine. BioCamp pruža jedinstvenu mogućnost istraživanja u okviru farmaceutske industrije. (više informacija o ovogodišnjim događaju : http://www.lek.si/en/careers/biocamp/biocamp-2017/). Pobednici regionalnog BioCampa 2017 u Ljubljani će imati mogućnost  da učestvuju na globalnom  Novartisovom  BioCampu 2017, koji okuplja najbolje studente sa svih meridijana, u sedištu kompanije u Bazelu, u Švajcarskoj. Pored informacija o BioCamp-u, biće predstavljene karijerne mogućnosti unutar farmaceutske kompanije Lek i Novartis. Stručnjaci sa Hemijskog Instituta u Ljubljani predstaviće svoju ustanovu i kadar prisutnima, sa ciljem potencijalne međunarodne saradnje i bilateralnih projekata između Srbije i Slovenije.