Sajam obrazovanja - "Zvonce"

Ove godine u periodu od 25.10. do 29.10.2016. godine održan je deseti po redu Sajam obrazovanja – „Zvonce“ na kojem učešće uzimaju mnoge obrazovne institucije. Farmaceutski fakultet predstavio se na samostalnom štandu gde su izložena i sva izdanja Farmaceutskog fakulteta.

Organizaciju i nadzor predstavljanja Farmaceutskog fakulteta obavljala je Jelena Manojlović u saradnji sa Danijelom Cvetanović iz Skriptarnice fakulteta.

Stalno dežurstvo na štandu kao i sva potrebna obaveštenja vezana za upis na studije, studiranje, mogućnost nabavke stručne literature, ali i studentski život,  profesionalno, ljubazno i u svojoj uniformi – belom mantilu, uz Jelenu i Danijelu, obezbedili su studentkinje i studenti: Milan Ćirić 25/2015, Jovana Ilkić 12/2014, Marcela Mandić 144/2013, Nikola Jakovljević 51/2013, Anja Racković 143/2013, Ana-Marija Meglić 276/2013, Nikola Krstić 293/2013.

Štand Farmaceutskog fakulteta privlačio je pažnju posetilaca kojima je prikazana udžbenička literatura u izdanju Fakulteta, deljeni su leci za sve nivoe studija. Veći broj učenika srednjih stručnih škola raspitivao se detaljno za upis i studije, a posetioci su po prvi put imali mogućnost da na sajmu kupe izdanja Fakulteta, Informator za upis i Zbirke zadataka za prijemni ispit.